top of page

REFERANSLAR

Mürüvvet Egzü : Profesyonel Fotoğrafçı

Master yüzücü olarak her antrenmandan sonra bir türlü çare bulamadığım (migren botoksu dahil) artık yüzmeyi bırakmayı düşündüğüm başağrılarım oluyordu. Fizyoterapist Ferdi Bey, Sinem Hanım'ı tavsiye etti. 5 seans sonunda migren ataklarımdan kurtuldum. Hayatıma kattığı mutluluğu ve konforu anlatmam mümkün değil. Ayrıca kendisi çok güleryüzlü ve sempatik, kendinizi ellerinde gayet rahat hissediyorsunuz. Herşey için teşekkürler :)

Uğur Burak Çakır İng Teecah.png

Umut Burak Çakır : İngilizce Öğretmeni

Seanslardan sonra mobilite ve statik açma germelerin önemini anladım. Arabaların veya makinelerin düzenli bakıma ihtihacı olduğu gibi biz insanların da iyi bir fizyoterapiste ihtiyacı var. Artık gün içinde çok daha akıcı hareket edebiliyorum ve "mind-muscle connection" ım da iyi durumda. Kaslarımı daha güvenli ve etkili bir biçimde zorlayabiliyorum. Ne kadar yoğunluğum olursa olsun kaliteli uykunun ne kadar elzem olduğunun farkındayım. Son olarak, iyi bir beslenme düzeni ve makro takibi bir sporcu için bence en önemli şey olabilir. Sinem hanıma verdiği danışmanlıktan ve kayropraktik yaklaşımından  dolayı çok teşekkür ederim

Sude Sündüs Disanlı.png

Sude Sündüs Disanlı : Müşteri Yöneticisi

Sinem Hanım, alanında çok deneyimli ve başarılı olduğunu düşünüyorum.Uzun süren boyun ağrılarım sayesinde geçti ve spora başlayabildim.Herkese öneririm.

ÖZLEM ACAROL SÜREL.png

Özge Acarol Sürel : Avukat

Sinem Hanım hem mesleğindeki başarısı hem de güler yüzüyle, verdiği moralle içinizi ısıtan, yüzünüzü güldüren şifalı ellerin sahibi. Sinem Hanım ile tanıştığımda kollarımdaki yırtıklar ve deformasyon nedeniyle, kollarımı arkaya çeviremiyor, tek başına giyinip soyunmada ciddi zorluklar yaşıyordum. Gittiğim pek çok ortopedi doktoru ve fizyoterapist her bir kolum için 15-20 seanstan önce düzelme olamayacağını söylüyordu. Oysa ki Sinem Hanım uyguladığı çoklu yöntemler ve özellikle kayropraktik sayesinde sadece 5 seansta her iki kolumu da işlevsel hale getirmeyi başardı. Kısa bir sürede eski sağlığıma kavuştum. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Daha nice hastaları şifaya kavuşturması dileğiyle...

DOÇ DR ÇAĞATAY ULUÇAY.png

Doç. Dr. Çağatay Uluçay : Ortopedi Uzmanı

Sinem hanım üniversite zamanlarında öğrencimdi, daha sonra kendisini çok geliştirdi ve beraber kliniğimde de bir süre beraber çalıştık. Rehabilitasyon bilgisi ve hastaya yaklaşımıyla gerçekten işinde uzman bir fizyoterapist. Kayropraktik alanında başarılı olduğunu da çalıştığımız süre zarfında kanıtlamış oldu. Sporcu hastalarımın spora dönüşlerinde, ameliyat öncesi güçlendirme programında ve ameliyat sonrası rehabilitasyonlarda güncel tedavi yaklaşımlarını kullanarak tedavilere değer kattı. Kendisine başarılar dilerim.

Şükrü Aksur Makine op.png

Şükrü Aksu : Makine Operatörü

İşinde profesyonel, ne yaptığını bilen, danışanına özel ilgi gösteren, kibar ve güleryüzlü bir Uzman Fizyoterapist Hanım. Bel problemimden dolayı gittim, önce hareket kabiliyetimi araştırıp kemik ve kas yapımımın ne durumda olduğunu değerlendirip, ona göre program oluşturup uyguladı. Kesinlikle çok güven verdi. Baştan sağma iş yapmıyor. Bence chiropractor ve fizyoterapi konusunda başka yer aramanıza gerek yok, doğru adres burası.

Kadın.png

Rüya Soysever : Kimya Mühendisi

Seanslara başladıktan kısa bir süre sonra ağrılarda azalma oldu ve günlük hayattaki konfor alanıma geri döndüm. Aynı zamanda Kayropraktik uzmanı ve uzman fizyoterapist Sinem Hanım'ın uyguladığı manuel terapi ve önermiş olduğu seans sonrası egzersizlerle gün geçtikçe kendimi daha da iyi ve ağrılarımdan arınmış hissediyorum. Benim açımdan kısa süre içinde tekrardan ağrısız, özgürce hareket edebilme hissi gerçekten mutlu edici bir süreç oldu. Bu yöntemlerle ve Sinem Hanım ile tanışmış olmaktan çok memnunum.

Erkek.png

Ömer F. Kazancı : Pazar Araştırma Uzmanı

Deneyimli, ilgili ve bilgili bir fizyoterapist. Hem kayropraktik hem de spor fizyoterapisi uzmanlıklarına sahip. Kendisinin daha önceki hastalarından biri olarak oldukça ilgili ve saygılı biri olduğunu söyleyebilirim. Öncelikle benim kendimde fark etmediğim problemleri fark edip bana yardımcı olmuştur, doğru tıp uzmanlarına yönlendirmiştir. Bitmek bilmeyen sorularıma sabredip teker teker cevap vermiştir :) Çok memnun kaldım, gösterdiği egzersizlere mutlaka devam edeceğim. Teşekkürler.

Kadın.png

Gül İbiş : Ev Hanımı

Sinem hanim muthis bir kayropraktik uzmani 2 yildir Amerikadan beri tedavi gordum turkiyede onu tanimamla beni yonlendirmesiyle tamamen gecti agrilarim iyki tanimisim iyki varsiniz 🙏🏻Ekibiyle beraber gercek bi uzman hic teredut etmeden gidebiliceginiz birisi

Kadın.png

Nurhan Dilek : Kimya Mühendisi

Sinem hanım Kayropraktik ve fizyoterapi alanında uzman olmasının yanında pozitifliği ile de ağrıları dindiriyor. Yıllardır siyatik ve sırt ağrılarım için birçok doktora gittim fakat kalıcı çözüm bulunamadı. Sinem hanımın uygulamaları ise çok çok rahatlattı , duruşum düzeldi , kendimi iyi hissediyorum. Seanslara koşarak gidiyorum 😄Böyle bir nimet varken kimse ağrı çekmesin herkese  tavsiye ediyorum .

Erkek.png

İbrahim Demir : Bilgisayar Mühendisi

Bel fıtığı, siyatik ve priformis sendromu gibi zorlu mekanik ve sinirsel rahatsızlıklar geçirdikten sonra Sinem Hanım ile tanıştım. Rahatsızlığımı detaylı analiz etmesi, doğru bir yönlendirme ve planlama yapması ile beğenimi kazandı. Kendisini gözüm kapalı tavsiye ederim.

Erkek.png

Kamil Yeşil : Milli Yelken Sporcusu

Sinem Hanım’ı google haritalar üzerinden kayropraktik uzmanı ararken buldum. Kendisine gitmek ise anlık verdiğim çok doğru bir karar oldu. Hikayeyi dinlemesi, değerlendirmesi, yaklaşımı ve devamında verdiği egzersizler ile rahatsızlığımdan kısa süre içinde kurtuldum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Kadın.png

Berceste Şeber : Klinik Spor Psikoloğu

Masa başı çalışıyorum ve aynı zamanda tenis oynuyorum. Boyun ve sırt ağrılarım olduğunda Sinem Hanımdan aldığım kayropraktik seansları sayesinde çok rahatlıyorum. Tüm sporculara tavsiye ederim

Erkek.png

Emre Arsan : Voleybol Antrenörü

Alaninda oldukca bilgili. Son 2 aydir boyun kismimdaki agrilarin sebebini detaylica anlatti. Ayrica benim farkinda bile olmadigim sorunlarim da ortaya cikti. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Erkek.png

Murat Sakaoğlu : Sporcu

İşinde başarılı,kendi alanında ihtisas sahibi ve profesyonel sporculara doğru yön verebilen iyi bir sporcu fizyoterapisti Sinem hanım ile yaptığımız çalışmalardan çok iyi sonuçlar aldım.Profesyonel bir sporcu olarak herkese tavsiye ederim.

Erkek.png

Betül Beşikçi : Araştırma Görevlisi

Alanında uzman, güvenilir bir tercih. Hayat koşullarımı iyileştirdiği için teşekkür ederim

Erkek.png

Burak Durmaz : Pazarlama yöneticisi

Belimde ve boynunda şikayetim vardı, ilk seans sonrası bile gözle görülür bir rahatlama yaşadım. Teşekkürler.

Erkek.png

Bessam A-zafira : Turizm İşletmecisi 

Sırt ve omurgadaki sorunlarım ve ağrılarım nedeniyle Sinem Hanım'a gittik. Çok şükür ilk seanstan sonra tüm ağrılarım kayboldu.

Omurgasında veya sırtında ağrı yaşayan herkese şiddetle tavsiye ederim.

Benim için harika bir deneyim oldu.

Kaliteli hizmeti için Sinem Hanım'a çok teşekkür ederim.

Kadın.png

Tuğçe Yurdakul : Kayropraktik Uzmanı

Sinem Hanım'a bel ve boyun ağrıları şikayetleriyle başvurdum. üniversite öğrencisiyim, skolyozum olduğu için duruş bozuklukları ve ciddi ağrılar yaşıyordum. Bir gün sonra ağrılarım ciddi oranda azaldı. duruş bozukluğum için birlikte çalışmaya devam edeceğiz, çok memnun kaldım. şiddetle tavsiye ediyorum.

Kadın.png

Zeynep Turan : Spor Fizyoterapisti

Uzun zamandır boyun ağrım ve kendi kendine kütlemesinden şikayetçiydim. Sinem Hanıma geldim, değerlendirdikten sonra bana oluşturduğu programı uyguladım. Egzersizlerimi eksiksiz yaptım.

Boynum artık kendi kendine kütlemiyor. Hayat kalitem Sinem Hanım sayesinde değişti. Çok teşekkür ederim.Tavsiye ederim.

Kadın.png

Necmiye D. Uğur : Ev Hanımı

Bir suredir boyun düzleşmesi ve skolyozdan kaynaklı boyun ve sırt ağrılarım var. Fizik tedavi ve kuru iğne tedavisi uygulanmasına rağmen yeterli verim alamadım. Daha sonra tavsiye üzerine kayropraktik uzmanı sinem hanıma gittim. Seans sonrası sabah ağrısız bir şekilde uyandım. Spora gittiğimde ise ağrısız bir şekilde sporumu yaptım. Yasam kalitemin arttığını hissediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum . Herkese şiddetle tavsiye ederim. Ayrica çok güleryüzlü ve işinin ehli biri.

Kadın.png

Dilara Alemdar : Öğrenci

Geçirdiğim bir trafik kazası sonucu boyun ağrım sebebiyle yolum Sinem Hanım ile kesişti.Detaylı bir değerlendirmeden sonra yaptığı uygulamalar ve önerdiği egzersizlerle o ağrıların kalmadığını gördüm.Güler yüzü ve muhteşem enerjisiyle zamanın nasıl geçtiğini anlamadım.İhtiyacım olduğunda gideceğim tek adres, herkese tavsiye ederim

Erkek.png

Kadir Aral : Fizyoterapist

Açıkçası bir fizyoterapist olarak boyun ağrılarımdan şikayetçiydim ve bu konuda Sinem Hocamızdan destek aldım başımı sol lateral fleksiyona ( sol tarafa eğme) götürürken ağrım oluyordu. Kayropraktik ve fizyoterapi desteği ile ağrılarım azaldı günlük yaşantımı daha rahat sürdürüyorum. Tekrardan teşekkürler Sinem Hocam.

Erkek.png

Aydın Alpgüner : Bankacı

Bilgisayar ekranı başında uzun saatler geçirdiğim için oluşan duruş problemimde bana çok yardımcı oldunuz. Bu çok önemli alandaki eğitiminizden ve özverinizden çok etkilendim.

Teşekkürler Sinem Hanım

Kadın.png

Pınar Ürer : Yazılımcı

Boyun düzleşmesi şikayeti üzerine Sinem hocamızdan destek almaya başladım. Son derece ilgili ve özenli tutumu nedeniyle önümüzdeki zamanlarda da kendisiyle çalışmaya devam edeceğim.

Kadın.png

Mert Gencer : Diş Hekimi

Sinem Hanım işinde çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim.

bottom of page